Uwaga klienci! Sięgamy już na wysokość 30 metrów i nie dotykamy fizycznie elewacji! To wynik, który może satysfakcjonować najbardziej wymagających klientów, którzy są właścicielami budynków biurowych klasy A i którzy nie chcą, żeby alpiniści krzątali się na dachu budynku!

Teleskop w akcji, czyli sięgamy już na 30 metrów!
Opublikowany:12.04.2018

Wojna z alpinistami rozpoczęta. Już nie musimy zjeżdżać na linach z 30 metrów, bo mamy maszyny, które wykonują za nich pracę. Jest nim podnośnik i teleskop. Możemy teraz myć okna nawet do 30 metrów bez wchodzenia w liny. To nowe osiągi, które nas i naszych klientów satysfakcjonują!

 

A wracając do maszyn, po pierwsze teleskop i woda demineralizowana!

Do mycia wykorzystujemy urządzenie, które filtruje wodę i sprawia, że pozbawiona zostaje wszystkich minerałów, przez co cząsteczki wody bardzo dobrze absorbują brud z mytej powierzchni. Dodatkowo zmienia się napięcie elektrostatyczne umytej powierzchni, dzięki czemu staje się mniej podatna na zabrudzenia. Mycie wodą demineralizowaną nie pozostawia żadnych smug.

 Wykorzystanie tej techniki mycia okien i elewacji jest jeszcze rzadko spotykane, jednak jest ona bardzo konkurencyjna w porównaniu do mycia tradycyjnego. Za pomocą teleskopa możemy umyć z poziomu ziemi okna i elewację nawet do 18 metrów! Jest to metoda bardzo bezpieczna. Dodatkowo, pozwala znacząco zmniejszyć czas wykonania zlecenia, a co z tym idzie - koszty jego wykonania. Do mycia nie wykorzystujemy żadnych detergentów, więc jest bardziej ekologiczne niż mycie tradycyjne.

 

Myjemy teleskopem na podnośniku!

Podnośniki do 3,5 tony: czyli wysięg na 20 metrów wysokości + 10 metrów teleskop czyli 30 metrów! Ten podnośnik jest idealny na podłoża, które mogą wytrzymać maksymalne obciążenie 3,5 tony!

Podnośnik do 7,5 tony: czyli wysięg na 25 metrów +10 metrów teleskop, czyli razem już 35 metrów! Ten podnośnik jest możliwy do użycia jeśli podłoże wytrzyma ciężar 7,5 tony!

 

 

Zapraszamy do współpracy!

ekipa Extreme Work