Firma Extreme Work ze względu na potrzeby rynku wprowadza do swojej oferty nowatorską metodę mycia okien wodą demineralizowaną. Usługa ta polega na mycie powierzchni wodą wysoko oczyszczoną za pomocą specjalistycznych urządzeń. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą w poniższym artykule.

Mycie wodą demineralizowaną - już mamy sprzęt do produkcji i mycia!
Opublikowany:09.03.2018

   Mamy zaszczyt poinformować naszych klientów, że w ofercie firmy Extreme Work pojawił się nowy produkt - mycie wodą demineralizowaną! Do tego celu zakupiliśmy sprzęt klasy  Quattro, który jest jest najlepszym systemem wykorzystywanym do mycia okien, paneli słonecznych, oraz wszystkich twardych powierzchni zmywalnych do czyszczenia na zewnątrz.

   Wytrzymała i zwarta konstrukcja oraz łatwość obsługi sprawia, że QuattRO jest najlepszym rozwiązaniem do pracy w miejscach gdzie jest dostęp do sieci wodociągowej. Dzięki kompaktowym wymiarom system myjący Quattro™ może zostać przetransportowany w każde trudno dostępne miejsce w budynku, jak dach, dziedziniec czy balkon.

  System ten pozwala nam na mycie okien za pomocą tzw. teleskopu do wysokości 12 metrów, bez użycia jakichkolwiek rusztowań ani podnośników koszowych. Podstawową zaletą tego systemu jest przede wszystkich brak ingerencji człowieka w powierzchnie myjącą, co zapewnia i bezpieczeństwo pracujących, jak i eliminację potencjalnych uszkodzeń tej powierzchni. 

Zapraszamy do współpracy!