Mycie elewacji to jedna z naszych kluczowych usług jakie wykonujemy. Myjemy okna oraz rożnego rodzaju powierzchnie: blachę, alukobond, akryl, beton i kamień. Mycie odbywa się wieloma technikami, w zależności od rodzaju podłoża oraz stopnia zabrudzenia. Nowatorską metodą jest mycie bezdotykowe za pomocą wody demineralizowanej.

Mycie elewacji za pomocą tyczki teleskopowej
Opublikowany:01.10.2022

Tym razem otrzymujemy zlecenie umycia elewacji, a dokładnie okien. Budynek nie jest wysoki, ale szeroki, zatem najlepszym sposobem na zrealizowanie tego zlecenia jest mycie tyczką. 

Zatem do pracy przystępuje maszyna, którra produkuje wodę za pomocą kilku filtrów i podaje ją za pomocą pompy do teleskopowej tyczki. Tym sposobem bez użycia lin i podnośników możemy umyć każdą powierzchnię elewacji bez wchodzenia na dach budynku.

Oferujemy Państwu mycie elewacji tą techniką do wysokości 16 metrów. Jest to nieinwazyjna metoda mycia, która powoduje najmniejsze szkody na budynku (w pracach alpinistycznych trzeba zamontować system asekuracji korzystając często z dostępnych kominów, które poprzez ocieranie liny uszkadzają się).

Firma Usługi Wysokościowe Extreme Work oferuje Państwu następujące usługi: mycie okien a pomocą tyczki teleskopowej, mycie przy użyciu podnośnika, mycie przy wykorzystaniu technik alpinistycznych. 

Ponadto posiadamy szeroką flotę podnośników koszowych, w ofercie wynajmu są maszyny do wysokości 33 metry i nasz flagowy produkt - podnośnik Ruthmann Steiger T330, niemieckiej renomowanej firmy Ruthmann.

A więcej na www.praceekstremalne.pl