Siedem pięter, osiem metrów od budynku to idealne zlecenie dla podnośnika Ruthmann Steiger T330! Wysokość robocza 33 metry wysokości, 21 metrów na bocznym wysięgu, na pojeździe o wadze 7,5 tony, to fenomenalne parametry, których nie posiada żaden podnośnik na świecie o tym ciężarze! 

Extreme Work i wynajem podnośnika do prac na 30 metrach!
Opublikowany:30.01.2022

Tym razem prace wykonujemy na prawie 8 piętrze wieżowca w Krakowie. Trudności polegają na tym, że nie stoimy bezpośrednio przy elewacji ale jesteśmy oddaleni od budynku około 8 metrów. Zatem ustawienie maszyny wymaga nie lada umiejętności, i aby wykonać zlecenie, czyli sięgnąć do najwyższej kondygnacji budynku, musimy wstawić się idealnie w punkt który wykorzysta maksymalne parametry podnośnika. W przypadku gdy nie sięgniemy, a w koszu będą znajdowały się dwie osoby, powtórzymy ten sam manewr tylko z jedną osobą.

 

Udało się! Zlecenie zostało zrealizowane!

 

Firma Usługi Wysokościowe Extreme Work (www.praceekstremalne.pl) oferuje Państwu usługi w zakresie: wynajem podnośników koszowych do wysokości maksymalnej H-21, H-26, H-33. Wykonujemy również prace wysokościowe: alpinistyczne mycie okien, mycie okien za pomocą tyczki wodą demineralizowaną, odśnieżanie dachów i inne specjalistyczne prace.