Bardzo ważna informacja dla wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem swoich umiejętności w posługiwaniu się sprzętem linowym! Już w czerwcu  2018 roku będziecie mogli zmierzyć się w międzynarodowych zawodach  organizowanych przez producenta sprzętu do tego typu prac - przez firmę Petzl - czytamy na stronach petzl.com.

Petzl Rope Trip 2018
Opublikowany:22.03.2018

To spektakularne wydarzenie daje wyjątkową okazję do poznania doświadczeń i technik, z których korzystają na co dzień pracownicy wysokościowi w swoich krajach.

Dwiema głównymi atrakcjami są: drużynowe zawody w posługiwaniu się technikami linowymi, oraz międzynarodowe sympozjum na temat prac wysokościowych.

 

Najważniejszą częścią jest rywalizacja sportowa. Polega ona na tym, że każdy trzyosobowy zespół będzie musiał pokonać kolejne etapy, a jury będzie oceniać każdy z nich i w ostateczności wybrana zostania najlepsza drużyna.  Trzeba dodać, że każdy z tych etapów jest tak zaprojektowany, aby odzwierciedlić rzeczywistą sytuację, jaka może wystąpić w normalnej pracy na wysokości.


Druga część to sympozjum dyskusyjne, w którym wezmą udział zarówno pracownicy jak i przedsiębiorcy.

W tym roku impreza Petzla odbędzie się w dniach 7-9 czerwca w Duisburg w Niemczech.  Chętnych zapraszamy do wzięcia udziału.

 

Zespół Usług Wysokościowych Extreme Work. 

 

 

Hochofen_5_Landschaftspark_Duisburg_Nord_Abend_Seitenansicht_2014

zdjęcie: Tuxyso / Wikimedia Commons / CC-BY-SA-3.0