Sezon ruszył pełną parą! Już miesiąc luty 2022 był bardzo sprzyjający branży budowlanej, gdyż był rekordowo ciepły w historii. Wraz z ociepleniem ruszyły prace przy których wykorzystuje się podnośniki! 

Czas na wynajmy, wycinki drzew, a potem mycia okien!
Opublikowany:20.03.2022

Klienci, którzy czekali na pogodę, rozpoczęli realizację swoich projektów, przy których wykorzystywane są nasze podnośniki. Zatem działamy. W niniejszym artykule prezentujemy Państwu podnośnik GSR, na podwoziu Mercedesa Sprintera o wysokości 21 metrów i zasięgu bocznym 10 metrów.

Są takie miejsca, gdzie nie jest łatwo rozłożyć podnośnik. Dzięki temu, że zatrudniamy operatorów z doświadczeniem, takie problemy rozwiązujemy bardzo szybko. Powyższe zdjęcie prezentuje podnośnik, który wjechał w wąską drogę na której nie ma możliwości rozłożenia się. Są jednak schody, które poszerzają miejscowo ulicę i na nich możemy rozłożyć nogi podnośnika. Udało się i zlecenie zostało zrealizowane.

 

Firma Usługi Wysokościowe Extreme Work oferuje: pięć podnośników koszowych o wysokości H-18, H-21, H-26 oraz H-33 metrów na wynajem. Ponadto wykonujemy usługi: pielęgnacja terenów zielonych, w tym alpinistyczna wycinka drzew, przycinka drzew z podnośnika, alpinistyczne mycie okien, odśnieżanie i inne specjalistyczne prace wysokościowe.

Extreme Work: mycie okien, mycie okien kraków, wynajem podnośników kraków, wynajem podnośnika, wynajem zwyżki, wynajem zwyżki kraków, mycie okien, alpinistyczne mycie okien, usługi wysokościowe, prace wysokościowe, odśnieżanie, montaż siatek antyptakowych, montaż kolców przeciw ptakom, specjalistyczne prace budowlane.

 

Zadzwoń i zamów podnośnik tel. 607 606 036