W miejscach, które wymagają użycia lekkiego sprzętu, stosujemy tradycyjne metody, czyli rusztowanie. Oczywiście jeśli byłby dostęp linowy, to wówczas prace wykonałby wykwalifikowany alpinista. 

Praca z rusztowania zawsze wzbudza emocje!
Opublikowany:15.02.2022

Są takie miejsca, że nie da się wjechać podnośnikiem z bardzo wielu powodów: ograniczony wjazd, ograniczona możliwość obciążenia podłoża itd... Poza tym brak jakiejkolwiek infrastruktury pod dachem, która umożliwiłaby zjazd na linie pracownikowi wysokościowemu. 

Wówczas ostatnią deską ratunku jest nasze przejezdne rusztowania aluminiowe, którego gabaryty i ciężar po rozłożeniu jest odpowiedni do każdego podłoża. No chyba że prace wykonujemy w basenie z wodą, wówczas rusztowanie takie musi być odpowiednio dociążone przy podstawie.

Rusztowanie jakie posiadamy umożliwia wykonanie prac do maksymalnej wysokości 11 metrów. Wszystkie elementy jego są na tyle lekkie, że dwie osoby mogą same rozłożyć i złożyć go.

Firma Extreme Work zajmuje się: wynajem podnośnika koszowego, wynajem podnośnika, wynajem zwyżki kraków, wynajem zwyżki, wynajem rusztowania, prace wysokościowe, usługi wysokościowe, odśnieżanie, wycinka drzew, przycinka drzew.

 

Zadzwoń i zamów usługę, tel. 607 606 036