Firma Extreme Work (www.praceekstremalne.pl) prezentuje podnośnik T330 klasy Steiger podczas usługi wycinki drzew. To najbardziej eksploatujący maszynę rodzaj usługi, ale warto działać w tym obszarze, aby sprawdzić wady i zalety tej profesjonalnej maszyny!

Ruthmann Steiger T330 podczas wycinki drzew, czyli test maszyny na wytrzymałość!
Opublikowany:12.12.2021

Firma Extreme Work (www.praceekstremalne.pl) publikuje film z usługi wynajmu podnośnika koszowego Ruthmann Steiger T330 do wycinki drzew. Jako, że usługi tego typu są najbardziej eksploatujące, podjęliśmy się tego wyzwania. 

Dlaczego tak mocno wycinki drzew niszczą podnośniki? Podczas tej usługi osoby wykonujące tego typu prace, muszą przeciskać w gąszczy gałęzi do tej której chcą wyciąć. Platforma robocza podnośnika narażona jest wówczas na bezpośredni kontakt z drzewem, przez co może dojść do zerwania lub uszkodzenia jakiegoś czujnika znajdującego w jego okolicach. Poza tym podczas wycinki drzewa, szczególnie głównego pnia, zachodzą procesy przeciążania dynamicznego platformy roboczej, łącznie działaniem sił na wypychanie lub dociąganie. Wszystko to, łącznie z wiórami drzewnymi jakie wydostają się z pilarki podczas cięcia, negatywnie wpływają na stan techniczny podnośnika. 

Zapraszamy do wpółpracy, www.praceekstremalne.pl, tel. 607 606 036