Wąski rozstaw osi, czyli praca podnośnika w obrysie auta! To rewolucyjna funkcja maszyny, która umożliwia pracę w bardzo wąskich uliczkach i trudnodostępnych miejscach!  Uwaga, mamy kolejną nowość - praca bez rozkładania podpór, czyli z samych kół auta! Tego typu funkcje, jak na przykład zapamiętywanie ostatnich ustawień i powrót do nich, już w innych odcinkach! Zapraszamy do współpracy.

Praca podnośnikiem w obrysie auta!
Opublikowany:27.11.2021

Tym razem przedstawiamy Państwu, prosto ze zlecenia, specyfikę pracy dużej maszyny klasy Steiger - powyżej 3,5 tony - w bardzo wąskiej ulicy, w której musieliśmy się rozłożyć aby wykonać zlecenie na wysokości 15 metrów. 

Nic trudnego dla Rutmanna Steigera T330! Specjalna funkcja umożliwia podniesienie maszyny na podporach w obrysie obustronnym auta. Zatem tyle ile mamy szerokości przejazdowej auta, na tyle się rozkładamy!

To jedna z piękniejszym funkcji podnośnika tej klasy. Nie wspomnę o tym, że bez rozkładania jakiegokolwiek podpory istnieje możliwość pracy na wysokości- UWAGA! - podporami są same koła pojazdu!  Ale to już w następnym odcinku.

Prosto od klienta pozdrawiamy wszystkich i zapraszamy do współpracy, a więcej na stronie www.praceekstremalne.pl