Dalekie zasięgi boczne są nam niestraszne! Odbieramy telefon od klienta. Ma problem, ponieważ montaż reklamy ma się odbyć na ścianie oddalonej od ulicy o jakieś 17 do 20 metrów w bok. Podejmujemy wyzwanie i je realizujemy. Osiągamy rekordowy boczny zasięg - 21 metrów na bok! To absolutnie rewolucyjne odległości, uwaga! - na podstawie podnośnika ważącej tylko niecałe 7,5 tony! 

Praca na maksymalnych bocznych zasięgach!
Opublikowany:25.11.2021

W takich miejscach sprawdza się właśnie Ruthmann Steiger T330. Na czym polegają truności: ściana na której ma zawisnąć reklama znajduje się 17 metrów od ulicy, na wysokości 15 metrów. Poza tym rozstawiamy się na bardzo wąskiej ulicy. Wszystko to realizuje nasz Steiger T330. Rozstawiamy maszynę na pół rozstawie, co oznacza, że strona na którą będziemy się wychylać podparta jest podporami na maksymalnym wysięgu. Druga strona nóg podnośnika rozkłada się tylko w pionie czyli w zarysie maszyny, przez co auta jadące z tej strony mogą swobodnie przejeżdżać obok nas. 

Parametry podnośnika pozwalają nam pracować do 21 metrów na bok, zatem sięgamy do ściany jednocześnie nie blokujemy drogi. Praca wykonania w 100 proc. Klient zadowolony!

Zapraszamy do współpracy!